Welkom op onze site! 

Wat biedt Praktijk Van Zon?

Praktijk Van Zon is een praktijk voor logopedie, dyslexie, dyscalculie, hoogbegaafdheid, kindercoaching en specialistische trainingen. Behandeling van de stoornissen en/of vaardigheidsproblemen zijn gericht op de ontwikkeling en begeleiding van kinderen en hun ouders. In onze praktijk staat het kind centraal. Voor ieder kind hebben wij een aanbod op maat en werken we vanuit hun kracht en talent. Wij werken samen met en op de scholen om ervoor te zorgen dat de kinderen zich op hun eigen plek en binnen hun eigen leerlijn kunnen ontwikkelen.


Bij Praktijk Van Zon zijn werkzaam:


  • Angelique van Zon (angelique@praktijkvanzon.nl):

Praktijkhoudster, Logopedist, Medebehandelaar dyslexie. Dyscalculiespecialist,  coach/trainer ADHD/ADD,  hoogbegaafdheid, executieve functies. Cursusleidster "Executieve Functies". Auteur van "Het kind aan het stuur, Executieve Functies; het ontwikkelen van zelfsturing"


  • Anke Stevens (anke@praktijkvanzon.nl):

Logopedist, Medebehandelaar dyslexie, Dyslexie- en Dyscalculiespecialist. RT-er, Coach/trainer Executieve Functies, Assistente bij cursus "Executieve Functies en logopedie".

Werkzaam op maandag t/m vrijdag in Helmond.


  • Tanja John (tanja@praktijkvanzon.nl), met zwangerschapsverlof tot 1 november 2018:

Logopedist, Medebehandelaar dyslexie, Coach/trainer Executieve Functies, RT-er, NT2, Duits.

Werkzaam op maandag in Helmond en dinsdag in Geldrop, woensdag, donderdag en vrijdag in Tilburg.


  • Anne Koenen (anne@praktijkvanzon.nl), met zwangerschapsverlof tot 1 december 2018):

Logopedist, RT-er, Coach/trainer Executieve Functies.

Werkzaam op maandag, woensdag en donderdag in Geldrop, dinsdag in Helmond.


  • Manon Vink (manon@praktijkvanzon.nl):

Logopedist, Coach/trainer Executieve Functies

Werkzaam op dinsdag in Geldrop.


  • Yvonne van den Heuvel (yvonne@praktijkvanzon.nl):

RT-er, Coach/trainer Executieve Functies, NLP-coach, Trainer Rots en Water, Praktijkondersteuner

Werkzaam op dinsdag, donderdag en vrijdag in Helmond.


  • Pam Sijmens (pam@praktijkvanzon.nl):

Logopedist

Werkzaam op maandag, woensdag en donderdag in Geldrop




 

 


 


 


 

 

                                                                                          Praktijk Van Zon

    "Help mij het zelf te doen."