Welkom op onze site! 

Wat biedt Praktijk Van Zon?

Praktijk Van Zon is een praktijk voor logopedie, dyslexie, dyscalculie, hoogbegaafdheid, kindercoaching en specialistische trainingen. Behandeling van de stoornissen en/of vaardigheidsproblemen zijn gericht op de ontwikkeling en begeleiding van kinderen en hun ouders. In onze praktijk staat het kind centraal. Voor ieder kind hebben wij een aanbod op maat en werken we vanuit hun kracht en talent. Wij werken samen met en op de scholen om ervoor te zorgen dat de kinderen zich op hun eigen plek en binnen hun eigen leerlijn kunnen ontwikkelen.


Bij Praktijk Van Zon zijn werkzaam:

  • Angelique van Zon (angelique@praktijkvanzon.nl):

Praktijkhoudster, Logopedist, Medebehandelaar dyslexie. Dyslexie- en Dyscalculiespecialist,  coach ADHD/ADD, specialisme hoogbegaafdheid, specialisme executieve functies. Cursusleidster "Executieve Functies en logopedie".

  • Anke Stevens (anke@praktijkvanzon.nl):

Logopedist, Medebehandelaar dyslexie, Dyslexie- en Dyscalculiespecialist. RT-er, Coach Executieve Functies, Assistente bij cursus "Executieve Functies en logopedie".

Werkzaam op maandag t/m vrijdag in Helmond.

  • Tanja John (tanja@praktijkvanzon.nl):

Logopedist, Medebehandelaar dyslexie, Coach Executieve Functies, RT-er, NT2, Duits.

Werkzaam op maandag in Helmond en dinsdag in Geldrop, woensdag, donderdag en vrijdag in Tilburg.

  • Anne Koenen (anne@praktijkvanzon.nl):

Logopedist, RT-er, Coach Executieve Functies.

Werkzaam op maandag, woensdag en donderdag in Geldrop, dinsdag in Helmond.

  • Manon Vink (manon@praktijkvanzon.nl):

Logopedist

Werkzaam op dinsdag en donderdag in Helmond.

  • Yvonne van den Heuvel (yvonne@praktijkvanzon.nl):

RT-er, Coach Executieve Functies, NLP-coach, Trainer Rots en Water

Werkzaam op wisselende dagen in Helmond en omstreken.





 

 


 


 


 

 

                                                                                          Praktijk Van Zon

    "Help mij het zelf te doen."